Consilieri şcolari pentru mediul rural

REPARTIZAREA CONSILIERILOR ȘCOLARI DIN CJRAE HUNEDOARA

PENTRU UNITĂȚILE DE ÎNVĂȚĂMÂNT

CARE NU AU CABINET DE ASISTENȚĂ PSIHOPEDAGOGICĂ

ȘI A CĂROR ACTIVITATE ESTE REGLEMENTATĂ PRIN PROTOCOL DE COLABORARE

ZONA NR. CRT. UNITATEA ȘCOLARĂ FĂRĂ CAP CONSILIER ARONDAT LOCALITATEA MEDIU
DEVA 1 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂIȚA Crăciun Gabriela BĂIŢA R
2 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “NICOLAE ȚIC” BRĂNIȘCA Băhnărel Răzvan BRĂNIŞCA R
3 ȘCOALA GIMNAZIALĂ CERTEJU DE SUS Mariș Alina CERTEJU DE SUS R
4 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘOIMUȘ Marina Anca ŞOIMUŞ R
5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ VEȚEL Marina Anca VEŢEL R
HD 7 LICEUL TEORETIC GHELARI Vlad Livia GHELARI R
8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUNCA CERNII DE JOS Mariș Alina LUNCA CERNII DE JOS R
9 ȘCOALA GIMNAZIALĂ TELIUCU INFERIOR Teocan Diana TELIUCU INFERIOR R
10 GRĂDINIȚA “ZORI DE ZI” HUNEDOARA Peter Liliana HUNEDOARA U
11 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 5 HUNEDOARA Furca Mirela HUNEDOARA U
12 ȘCOALA PRIMARĂ CERBĂL Vlad Livia CERBĂL R
13 ȘCOALA PRIMARĂ LELESE Vlad Livia LELESE R
14 ȘCOALA PRIMARĂ VALEA NANDRULUI Vlad Livia VALEA NANDRULUI R
15 ȘCOALA PRIMARĂ HĂȘDĂU Vlad Livia HĂŞDĂU R
PETROȘANI 16 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂNIȚA Băhnărel Răzvan BĂNIŢA R
LUPENI 18 GRĂDINIȚA “LUMEA COPIILOR” LUPENI Mircea Adrian LUPENI U
BRAD 19 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ION BUTEANU” BUCEȘ Marina Anca BUCEŞ R
20 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SABIN OPREAN” BUCUREȘCI Crăciun Gabriela BUCUREŞCI R
21 ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUNCOIU DE JOS Crăciun Gabriela LUNCOIU DE JOS R
22 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “PREOT IOSIF COMȘA” RIBIȚA Marina Anca RIBIŢA R
23 ȘCOALA GIMNAZIALĂ VĂLIȘOARA Marina Anca VĂLIŞOARA R
24 ȘCOALA GIMNAZIALĂ VAȚA DE JOS Marina Anca VAŢA DE JOS R
26 ȘCOALA PRIMARĂ BLĂJENI Marina Anca BLĂJENI R
27 ȘCOALA PRIMARĂ BULZEȘTII DE SUS Vlad Livia BULZEŞTII DE SUS R
28 ȘCOALA PRIMARĂ TOMEȘTI Vlad Livia TOMEŞTI R
CĂLAN 29 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOȘOROD Olariu Anca BOŞOROD R
30 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BRETEA ROMÂNĂ Olariu Anca BRETEA ROMÂNĂ R
HAȚEG 32 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETROS Băhnărel Răzvan PETROS R
33 ȘCOALA GIMNAZIALĂ DENSUȘ Mariș Alina DENSUŞ R
34 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PUI Băhnărel Răzvan PUI R
35 ȘCOALA GIMNAZIALĂ RĂCHITOVA Mariș Alina RĂCHITOVA R
36 ȘCOALA GIMNAZIALĂ RÂU DE MORI Mariș Alina RÂU DE MORI R
37 ȘCOALA GIMNAZIALĂ SÎNTĂMĂRIA-ORLEA Mariș Alina SÎNTĂMĂRIA-ORLEA R
38 ȘCOALA GIMNAZIALĂ SARMIZEGETUSA Mariș Alina SARMIZEGETUSA R
39 ȘCOALA PRIMARĂ REEA Băhnărel Răzvan REEA R
40 ȘCOALA PRIMARĂ GENERAL BERTHELOT Băhnărel Răzvan GENERAL BERTHELOT R
41 ȘCOALA PRIMARĂ SĂLAȘU DE SUS Mariș Alina SĂLAŞU DE SUS R
42 SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX “SFÂNTA ECATERINA” PRISLOP Mariș Alina SILVAŞU DE SUS R
ORĂȘTIE 43 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “HADRIAN DAICOVICIU” ORĂȘTIOARA DE SUS Vlad Livia ORĂŞTIOARA DE SUS R
44 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ROMOS Marina Anca ROMOS R
45 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “CONSTANTIN DAICOVICIU” BERIU Crăciun Gabriela BERIU R
46 ȘCOALA PRIMARĂ BALȘA Marina Anca BALŞA R
47 ȘCOALA PRIMARĂ MĂRTINEȘTI Vlad Livia MĂRTINEŞTI R
48 ȘCOALA PRIMARĂ PRICAZ Vlad Livia PRICAZ R
SIMERIA 49 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂCIA Crăciun Gabriela BĂCIA R
50 ȘCOALA GIMNAZIALĂ HĂRĂU Crăciun Gabriela HĂRĂU R
51 ȘCOALA GIMNAZIALĂ RAPOLTU MARE Crăciun Gabriela RAPOLTU MARE R
ILIA 52 ȘCOALA GIMNAZIALĂ GURASADA Băhnărel Răzvan GURASADA R
53 ȘCOALA GIMNAZIALĂ VISCA Crăciun Gabriela VISCA R
54 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ZAM Crăciun Gabriela ZAM R
55 ȘCOALA PRIMARĂ BURJUC Crăciun Gabriela BURJUC R

Coordonator CJAP,

Prof. Livia VLAD