Consilieri şcolari pentru mediul rural

REPARTIZAREA CONSILIERILOR ȘCOLARI DIN CJRAE HUNEDOARA

PENTRU UNITĂȚILE DE ÎNVĂȚĂMÂNT

CARE NU AU CABINET DE ASISTENȚĂ PSIHOPEDAGOGICĂ

ȘI A CĂROR ACTIVITATE ESTE REGLEMENTATĂ PRIN PROTOCOL DE COLABORARE

ZONA NR. CRT. UNITATEA ȘCOLARĂ FĂRĂ CAP CONSILIER ARONDAT LOCALITATEA MEDIU
DEVA 1 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂIȚA Crăciun Gabriela BĂIŢA R
2 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “NICOLAE ȚIC” BRĂNIȘCA Poanta Roxana BRĂNIŞCA R
3 ȘCOALA GIMNAZIALĂ CERTEJU DE SUS Mariș Alina CERTEJU DE SUS R
4 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘOIMUȘ Poanta Roxana ŞOIMUŞ R
5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ VEȚEL Ianachis Clara VEŢEL R
HD 6 LICEUL TEORETIC GHELARI Vlad Livia GHELARI R
7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUNCA CERNII DE JOS Mariș Alina LUNCA CERNII DE JOS R
8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ TELIUCU INFERIOR Teocan Diana TELIUCU INFERIOR R
9 GRĂDINIȚA “ZORI DE ZI” HUNEDOARA Peter Liliana HUNEDOARA U
10 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 5 HUNEDOARA Furca Mirela HUNEDOARA U
  ȘCOALA PRIMARĂ CERBĂL Vlad Livia CERBĂL R
11 ȘCOALA PRIMARĂ LELESE Vlad Livia LELESE R
12 ȘCOALA PRIMARĂ VALEA NANDRULUI Vlad Livia VALEA NANDRULUI R
13 ȘCOALA PRIMARĂ HĂȘDĂU Vlad Livia HĂŞDĂU R
PETROȘANI 14 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂNIȚA Poanta Roxana BĂNIŢA R
LUPENI 15 GRĂDINIȚA “LUMEA COPIILOR” LUPENI Mircea Adrian LUPENI U
BRAD 16 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “ION BUTEANU” BUCEȘ Ianachis Clara BUCEŞ R
17 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “SABIN OPREAN” BUCUREȘCI Crăciun Gabriela BUCUREŞCI R
18 ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUNCOIU DE JOS Crăciun Gabriela LUNCOIU DE JOS R
19 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “PREOT IOSIF COMȘA” RIBIȚA Ianachis Clara RIBIŢA R
20 ȘCOALA GIMNAZIALĂ VĂLIȘOARA Ianachis Clara VĂLIŞOARA R
21 ȘCOALA GIMNAZIALĂ VAȚA DE JOS Ianachis Clara VAŢA DE JOS R
22 ȘCOALA PRIMARĂ BLĂJENI Ianachis Clara BLĂJENI R
23 ȘCOALA PRIMARĂ BULZEȘTII DE SUS Vlad Livia BULZEŞTII DE SUS R
24 ȘCOALA PRIMARĂ TOMEȘTI Vlad Livia TOMEŞTI R
CĂLAN 25 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOȘOROD Olariu Anca BOŞOROD R
26 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BRETEA ROMÂNĂ Olariu Anca BRETEA ROMÂNĂ R
HAȚEG 27 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETROS Poanta Roxana PETROS R
28 ȘCOALA GIMNAZIALĂ DENSUȘ Mariș Alina DENSUŞ R
29 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PUI Poanta Roxana PUI R
30 ȘCOALA GIMNAZIALĂ RĂCHITOVA Mariș Alina RĂCHITOVA R
31 ȘCOALA GIMNAZIALĂ RÂU DE MORI Mariș Alina RÂU DE MORI R
32 ȘCOALA GIMNAZIALĂ SÎNTĂMĂRIA-ORLEA Mariș Alina SÎNTĂMĂRIA-ORLEA R
33 ȘCOALA GIMNAZIALĂ SARMIZEGETUSA Mariș Alina SARMIZEGETUSA R
34 ȘCOALA PRIMARĂ REEA Poanta Roxana REEA R
35 ȘCOALA PRIMARĂ GENERAL BERTHELOT Poanta Roxana GENERAL BERTHELOT R
36 ȘCOALA PRIMARĂ SĂLAȘU DE SUS Mariș Alina SĂLAŞU DE SUS R
37 SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX “SFÂNTA ECATERINA” PRISLOP Mariș Alina SILVAŞU DE SUS R
ORĂȘTIE 38 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “HADRIAN DAICOVICIU” ORĂȘTIOARA DE SUS Vlad Livia ORĂŞTIOARA DE SUS R
39 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ROMOS Ianachis Clara ROMOS R
40 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “CONSTANTIN DAICOVICIU” BERIU Crăciun Gabriela BERIU R
41 ȘCOALA PRIMARĂ BALȘA  Ianachis Clara BALŞA R
42 ȘCOALA PRIMARĂ MĂRTINEȘTI Vlad Livia MĂRTINEŞTI R
43 ȘCOALA PRIMARĂ PRICAZ Crăciun Gabriela PRICAZ R
SIMERIA 44 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂCIA Crăciun Gabriela BĂCIA R
45 ȘCOALA GIMNAZIALĂ HĂRĂU Crăciun Gabriela HĂRĂU R
46 ȘCOALA GIMNAZIALĂ RAPOLTU MARE Crăciun Gabriela RAPOLTU MARE R
ILIA 47 ȘCOALA GIMNAZIALĂ GURASADA Poanta Roxana GURASADA R
48 ȘCOALA GIMNAZIALĂ VISCA Ianachis Clara VISCA R
49 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ZAM Crăciun Gabriela ZAM R
50 ȘCOALA PRIMARĂ BURJUC Crăciun Gabriela BURJUC R

 

51 ȘCOALA GIMNAZIALĂ Ohaba Băhnărel Răzvan Ohaba R

Coordonator CJAP,


Prof. Livia VLAD