Consilieri şcolari pentru mediul rural

REPARTIZAREA CONSILIERILOR ȘCOLARI DIN CJRAE HUNEDOARA

PENTRU UNITĂȚILE DE ÎNVĂȚĂMÂNT

CARE NU AU CABINET DE ASISTENȚĂ PSIHOPEDAGOGICĂ

ȘI A CĂROR ACTIVITATE ESTE REGLEMENTATĂ PRIN PROTOCOL DE COLABORARE

      ZONA     Nr.         

    crt.

         Unitatea școlară Prof. consilier școlar arondat Localitatea
Hunedoara 1. Liceul Teoretic Ghelari Poantă Roxana Ghelari
2. Școala Gimnazială Lunca Cernii de Jos Mariș Alina Lunca Cernii de Jos
3. Școala Gimnazială Teliucu Inferior Teocan Diana Teliucu Inferior
4. Grădinița „Zori de zi” Hunedoara Furca Mirela Hunedoara
5. Grădinița PN Nr. 5 Hunedoara Furca Mirela Hunedoara
6. Școala Primară Lelese Balaci Mihaela Lelese
7. Școala Primară Valea Nandrului Balaci Mihaela Valea Nandrului
8. Școala Primară Hășdău Balaci Mihaela Hășdău
Petroșani 9. Școala Gimnazială Bănița Poanta Roxana Bănița
Lupeni 10. Grădinița „Lumea copiilor” Lupeni Mircea Adrian Lupeni
Brad 11. Școala Gimnazială „I. Buteanu” Buceș Ianachis Clara Buceș
12. Școala Gimnazială „S. Oprean” Bucureșci Crăciun Gabriela Bucureșci
13. Școala Gimnazială Luncoiu de Jos Crăciun Gabriela Luncoiu de Jos
14. Școala Gimnazială „Preot Iosif Comșa” Ribița Ianachis Clara Ribița
15. Școala Gimnazială Vălișoara Ianachis Clara Vălișoara
16. Școala Gimnazială Vața de Jos Ianachis Clara Vața de Jos
17. Școala Primară Blăjeni Ianachis Clara Blăjeni
18. Școala Primară Bulzeștii de Sus Balaci Mihaela Bulzeștii de Sus
19. Școala Primară Tomești Balaci Mihaela Tomești
Călan 20. Școala Gimnazială Boșorod Olariu Anca Boșorod
21. Școala Gimnazială Bretea Română Olariu Anca Bretea Română
Hațeg 22. Școala Gimnazială Răchitova Mariș Alina Răchitova
23. Școala Gimnazială Râu de Mori Mariș Alina Râu de Mori
24. Școala Gimnazială Sarmizegetusa Mariș Alina Sarmizegetusa
25. Școala Primară Reea Poanta Roxana Reea
26. Școala Primară General Berthelot Poanta Roxana General Berthelot
27. Școala Primară Sălașu de Sus Mariș Alina Sălașu de Sus
28. Seminarul Teologic Ortodox „Sf. Ecaterina” Prislop Mariș Alina Prislop
29. Școala Gimnazială Densuș Mariș Alina Densuș
Orăștie 30. Școala Primară Balșa Ianachis Clara Balșa
31. Școala Primară Mărtinești Balaci Mihaela Mărtinești
Simeria 32. Școala Gimnazială Băcia Crăciun Gabriela Băcia
33. Școala Gimnazială Hărău Crăciun Gabriela Hărău
34. Școala Gimnazială Rapoltu Mare Crăciun Gabriela Rapoltu Mare
Ilia 35. Școala Gimnazială Gurasada Poanta Roxana Gurasada
36. Școala Gimnazială Visca Ianachis Clara Visca
37. Școala Gimnazială Zam Crăciun Gabriela Zam
38. Școala Primară Burjuc Crăciun Gabriela Burjuc
39. Școala Gimnazială Ohaba Roșu Anca Ohaba

Coordonator CJAP,

prof. Koós Beáta